O nás

Skákací hrady a další nafukovací atrakce přinášejí skvělou zábavu i originální propagaci Vaší firmy!

Naše pestrá nabídka kvalitních nafukovacích atrakcí zahrnuje skákací hrady, nafukovací tunely, nafukovací skluzavky, vodní atrakce, ale i lezecké stěny a další zábavní atrakce, z kterých Vy ani Vaši klienti nespustíte oči (chodidla, pozadí atd.)!

Hledáte způsob, jak zatraktivnit Vaši firemní akci či veletrh a podtrhnout Vaši firmu či projekt mezi zákazníky a návštěvníky? Skákací hrady a další nafukovací atrakce na přání vyzdobíme Vašimi logy, obrázky i slogany a věřte, že si na nich pořádně „povyskočí“ nejen přítomné děti, ale i Vaše dobrá pověst a jméno!

Skákání, klouzání, lezení a další vylomeniny – to jsou aktivity oblíbené hlavně mezi dětmi! Naše skákací hrady, skluzavky a další nafukovací atrakce jsou přímo ideálním, a proto velmi žádaným zdrojem zábavy a smíchu na narozeninových oslavách Vašich dětí a podobných událostech!

Jaké jsou hlavní výhody našich služeb?
široké portfolio neodolatelných nafukovacích atrakcí (pohádkový hrad, pirátská loď, skluzavka Velryba, fotbalové hřiště, doupě vodní příšery a spousta dalších), které využijete jak ve sportovních areálech, tak na společenských akcích,
prodej i výroba nafukovacích atrakcí dle konkrétních požadavků zákazníka,
přizpůsobení atrakce propagačním účelům Vaší firmy,
doprava zdarma,
individuální přístup,
zkušenosti a reference („Hopsálkov“ v obchodním centru Breda & Weinstein v Opavě, zajištění reklamních skákacích hradů pro společnost RE/MAX aj.).

Chcete další INFORMACE?

Neváhejte nás kontaktovat:
e-mailem: info@zabavnehrady.cz
telefonicky: 724 030 127
faxem: 596 630 650
www.zabavnehrady.cz