Pro firmy

ZÁBAVNÍ ATRAKCE I ÚČINNÁ REKLAMA NAFOUKNUTÁ NA MÍRU VAŠIM POTŘEBÁM

Vítejte na portále www.zabavnehrady.cz, kde na Vás čekají originální skákací hrady a další nafukovací atrakcepřipravené neotřelým způsobem propagovat Vaši firmu či projekt! Náš internetový obchod nabízí kompletní služby v oblasti prodeje zábavních atrakcí, konkrétně:

prodej nafukovacích atrakcí,
výroba nafukovací atrakce podle Vašich konkrétních požadavků a parametrů,
individuální přístup,
zkušenosti a reference („Hopsálkov“ v obchodním centru Breda & Weinstein v Opavě, zajištění reklamních skákacích hradů pro společnost RE/MAX aj.).

SKÁKACÍ HRADY, NA KTERÝCH VYSKOČÍTE O PŘÍČKU VÝŠ!

Hledáte cestu, jak zviditelnit svou firmu na veletrhu, firemním večírku či jiné společenské akci? Anebo jste majiteli rekreačního areálu či koupaliště a poohlížíte se po nové zábavní atrakci? www.zabavnehrady.cz je ve všech případech ta správná adresa!

Nafukovací atrakce naprosto úchvatných, fantastických tvarů (jen namátkou: pohádkový hrad, pirátská loď, skluzavka Velryba, fotbalové hřiště, doupě vodní příšery) se v dnešní době těší enormní popularitě, čehož je škoda nevyužít! Skákací hrady, nafukovací překážkové dráhy, nafukovací vodní atrakce a další sortiment na požádání označíme logy či slogany Vaší firmy a originální i efektivní reklama je na světě!